Makaroniarnia Poznań

Jeśli masz ochotę spróbować smaków Italii, wybierz na obiad pyszny makaron. Najlepsza makaroniarnia (Poznań) to taka, która swoje produkty importuje prosto z krainy słynącej z doskonałego makaronu – Włoch. Najwyższej jakości, autentyczne składniki sprawiają, że jedzenie makaronu w naszej restauracji pozwala przenieść się na chwilę na Półwysep Apeniński.

Najlepszy makaron – Poznań

Nie wiesz, gdzie zjeść najlepszy makaron w Poznaniu? Postaw na jakość. Aby przygotowywane przez nas dania były doskonałe, korzystamy wyłącznie ze świeżych, włoskich składników – tych samych, z których korzysta się w samej Italii. Bogactwo smaków oraz pasja, z którą przygotowujemy nasze makarony, czyni je najlepszymi w okolicy.

Spaghetti – Poznań

Tradycyjne, włoskie receptury wykorzystywane w naszej kuchni, sprawiają, że spaghetti, choć przygotowywane jest w Polsce, smakuje tak, jakbyśmy udali się w daleką podróż. Możesz poznawać smaki świata łatwiej niż myślisz. Najlepszy włoski makaron zjesz w jednej z naszych restauracji.

Do picia proponujemy ciepłe napoje oraz włoski przysmak – naturalny i oryginalny sok Yoga. Z pewnością wzbogaci on doznania smakowe. Stanowi doskonały dodatek nie tylko do makaronu. W naszej ofercie znajdują się także pozycje drinków alkoholowych, piw i win

Restauracja – makaron (Poznań)

By zjeść pyszny makaron w włoskiej restauracji, nie musisz jechać aż do Italii. Dania w naszej kuchni wykonywane są z iście włoską pasją, a w dodatku nie trzeba przekraczać granic Polski, ani nawet Poznania, by tego doświadczyć. Makarony przygotowujemy samodzielnie, dlatego można mówić o najwyższej jakości nie tylko dań, ale także usług.

Zarówno makarony, jak i ravioli są starannie przygotowywane, by nasi goście wychodzili z naszej restauracji najedzeni i zadowoleni. Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile w klimatycznym miejscu, rozsmakowując się wybranym spośród wielu oferowanych makaronów? Zapraszamy do naszych restauracji! Zapewniamy, że każde danie jest pyszne i wyjątkowe. To Ty wybierasz typ pasty oraz smak sosu – na pewno znajdziesz taki, który trafi w Twoje gusta.

Jesteśmy oryginalną restauracją w Poznaniu, oferującą najlepsze dania kuchni włoskiej. Prawdziwy, wyrabiany ręcznie makaron oraz aromatyczne sosy przygotowujemy z wykorzystaniem oryginalnych włoskich, naturalnych składników. Dzięki temu nasze dania smakują autentycznie, a goście odwiedzający naszą restaurację na długo zapamiętują ich smak. Masz ochotę na włoski makaron? Poznań i restauracja Frontiera czekają na Ciebie!

Makaroniarnia Poznań – oryginalna włoska jakość potraw

Wzbogać swoje doznania kulinarne o smak, który oferuje najlepsza makaroniarnia Frontiera. Jako jedni z nielicznych oferujemy dania makaronowe, do których przygotowania używamy wyjątkowych, prawdziwie włoskich składników, a wszystkie nasze makarony i kluski są ręcznie wyrabiane. Przejęliśmy również technologię przygotowania sosów do makaronów oraz sposób ich podawania z tradycji włoskiej kuchni. Dzięki temu możemy poszczycić się niepowtarzalnością smaków naszego spaghetti. Poznań to miasto, w którym nasze dania zdobyły wielu zwolenników, którzy dzielą się z nami pozytywnymi opiniami. W naszej włoskiej restauracji w Poznaniu spotkasz się z miłą i sprawną obsługą oraz spróbujesz prawdziwych włoskich dań makaronowych, przygotowanych z miłością do oryginalnej włoskiej kuchni i najwyższym zaangażowaniem naszych kucharzy. Spróbuj koniecznie!

Najlepsza włoska restauracja – makaron Poznań. Zamów online na frontiera.pl

W naszej włoskiej restauracji w Poznaniu możesz również zamówić ulubione danie makaronowe online. Na stronie internetowej wybranego lokalu Frontiera znajdziesz menu z dokładnym opisem składników dań makaronowych oraz listą ewentualnych alergenów. Współpracujemy z popularnymi dostawcami, abyś mógł jak najszybciej po złożeniu zamówienia cieszyć się pysznym posiłkiem, przygotowanym w naszej restauracji. Makaron zamówiony we Frontierze jest starannie przygotowywany z najlepszej jakości włoskich składników i jest idealnym daniem, które z przyjemnością zjesz w domowym zaciszu lub w pracy. Frontiera to prawdziwie włoska restauracja. Makaron przyrządzony w naszej kuchni na długo zapada w pamięci jako oryginalne doznanie kulinarne. Tak samo, jak wybór doskonałych składników, na jakość spaghetti i innych rodzajów pasty wpływa zaangażowanie naszego personelu oraz kucharzy.

Pyszny włoski makaron – Poznań. Poznaj smaki Frontiery

Serdecznie zapraszamy do jednej z najlepszych włoskich restauracji w Poznaniu. Frontiera to miejsce, w którym odpoczniesz od codzienności przy pysznym włoskim spaghetti i lampce wina, spotkasz się z przyjaciółmi czy bliskimi, rozkoszując się prawdziwie włoskimi smakami, oraz zamówisz pyszny makaron na wynos.

admin-forntiera-noweMakaroniarnia Poznań