Pizzeria z dowozem

Oferujemy dowóz naszej pizzy do Waszych domów. Teraz nie musisz nigdzie wychodzić, by zasmakować tradycyjnej, włoskiej pizzy. Nasza pizzeria z dowozem (Poznań) ułatwia kulinarne podróże po Europie w celu odkrywania nowych smaków. Szeroki wybór dostępnych pozycji gwarantuje, że każdy znajdzie smaki spełniające jego oczekiwania. Zamów już teraz w najwygodniejszy dla siebie sposób – przez telefon lub online. Współpracujemy z Uber Eats i Glodny.pl

Pizza – Poznań – dowóz

Dowozimy do Was naszą pizzę z trzech lokali w Poznaniu. W naszej ofercie można znaleźć zarówno pozycje mięsne, jak i wegetariańskie, w różnych rozmiarach. Do wyrobu ciasta do pizzy korzystamy z tradycyjnych, włoskich receptur, które, odtworzone z pasją i szczególną dokładnością, idealnie oddają klimat Półwyspu Apenińskiego. Sprowadzane stamtąd najwyższej jakości składniki są gwarancją autentyczności smaku każdego kawałka naszej pizzy, niezależnie od jej rodzaju.

W naszym menu obok tradycyjnej pizzy, widnieją fantazyjne i niepowtarzalne pozycje, których nie można znaleźć w żadnej innej restauracji. Warto pokusić się o spróbowanie czegoś nowego i przekonać się, czy danie trafia w Wasze gusta. Mozzarella, pomidory, a także wędliny są sprowadzane z Włoch, więc jeśli nie miałeś nigdy okazji się tam wybrać, możesz poznać tradycyjny smak pizzy, zamawiając ją z naszej pizzerii. Gwarantujemy, że smak jest nieporównywalny do tej, którą zamawiałeś do tej pory.

Jeśli masz jednak ochotę nas odwiedzić, możesz zarezerwować stolik także przez telefon. Poinformuj nas, ilu znajomych ze sobą zabierzesz i o której zamierzacie przyjść do lokalu. Przygotujemy dla Was odpowiedni stolik, przy którym będziecie mogli w miłej atmosferze posmakować naszych dań.

Pizza online – Poznań

Naszą pizzę można zamówić także online. Wybierz ulubioną pozycję z naszego bogatego menu i zamów ciepłą pizzę pod same drzwi. Nasza oferta zawiera wiele różnych propozycji, a zatem na pewno znajdziesz wśród nich swoją ulubioną. Pizza z dowozem w Poznaniu to ułatwienie dla osób, które lubią pyszną pizzę, ale nie mają ochoty ruszać się z domu. Serwujemy tradycyjną pizzę o miękkim środku, najlepszych składnikach i wyrośniętych brzegach pozwalających na delektowanie się każdym kęsem. Wypiekana w piecu na drewno nabiera jeszcze głębszego smaku i aromatu, którym ciężko się oprzeć.

Ciasto na pizzę wyrabiamy samodzielnie i robimy to z wielką pasją, dlatego każda pizza, która wychodzi z naszego pieca jest niepowtarzalna i nie da się jej odtworzyć drugi raz w dokładnie ten sam sposób. Tak też można opisać naszą pizzę – niepowtarzalna.

Frontiera – szybka pizza w Poznaniu na telefon

Nasza pizzeria oferuje szybki dowóz – dzięki temu pizza trafia do Was zawsze gorąca, tuż po wyjęciu z pieca. Do wykonania każdej pizzy w naszej kuchni wykorzystujemy najwyższej jakości składniki oraz wieloletnie i sprawdzone receptury rodem z Italii. W pracy kierujemy się także pasją do wyrazistych smaków i niezapomnianych aromatów, bez których nie byłoby tak dobrej pizzy. Każda pizza jest przygotowywana na bieżąco, tuż po złożeniu zamówienia. Nie robimy niczego na zapas, wszystkie składniki są świeże i aromatyczne. Ich jakość stanowi gwarancję wyjątkowego smaku.

Pizzeria Poznań – dowóz

Zamów pizzę w prosty sposób – przez telefon. Obsługa w naszych restauracjach pomoże wybrać Ci taką, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Celujesz w klasykę? Szukasz urozmaicenia? Może coś wegetariańskiego? Na ostro? Powiedz nam, na co masz ochotę, a razem znajdziemy w menu idealną pizzę!

adminStrefy dostaw